Nagroda dla Damiana

12 marca 2013 roku w Urzędzie Gminy Łuków odbyło się spotkanie najlepszych sportowców szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w roku szkolnym 2012/13 osiągnęli sukcesy na zawodach szczebla wojewódzkiego i wyżej.

W tej niewielkiej grupce sportowców znalazł się Damian Sosnowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „SMYK” działającego w naszej szkole.

W dniu 10 października 2012 r. na indywidualnych zawodach w biegach przełajowych zorganizowanych przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy Damian zajął I miejsce i w ten sposób został Mistrzem Województwa na dystansie 1000 m.

Sukces Damiana został doceniony nagrodą Wójta Gminy Łuków. Pan Wójt podziękował Damianowi za wybitne wieloletnie osiągnięcia w dziedzinie sportu, jednocześnie życząc dalszych wspaniałych sukcesów sportowych.

Na uroczystość wręczenia nagród i stypendiów zostali zaproszeni również rodzice sportowców, trenerzy i nauczyciele, którzy przyczynili się wspólnie do tego sukcesu.

W naszej szkole znajduję się spora grupa sportowców, którzy dzięki uporowi, pracy i sportowemu zaangażowaniu mogą też zdobyć laury i zostać mistrzami gminy, województwa, a może i lepiej.

Serdecznie dziękujemy Damianowi za godne reprezentowanie szkoły i klubu, życzymy jemu i wszystkim innym sportowcom wielu sukcesów.