Czwartki Lekkoatletyczne

24.04.2014r. nasi uczniowie wystartowali w wiosennej rundzie zawodów lekkoatletycznych. Wzięli udział w Czwartku Lekkoatletycznym organizowanym przez Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki na stadionie sportowym w Siedlcach. Jest to największa sportowa impreza w Polsce dla młodzieży 11- 13 lat, odbywająca się w wielu miastach w Polsce i dająca awans udziału w zawodach ogólnopolskich. Impreza odbywa się pod patronatem Wicemistrza Olimpijskiego (Moskwa 1980), Mistrza Europy (Praga 1978) w biegu na 200 m., 100 m. i 60 m. Mariana Woronina. Podczas zmagań sportowych, uczeń naszej szkoły Krzysztof Sulowski zajął I miejsce w biegu na 1000 m. i II w rzucie piłeczką palantową. Kacper Niebrzegowski w biegu na 300 m. zajął III miejsce. Uroczystości wręczenia dyplomów naszym uczniom dokonał najlepszy sprinter Europy – Marian Woronin. Naszą szkołę reprezentowali jeszcze: Weronika Sosnowska, Natalia Sulowska i Jakub Kazanecki.
Uczniów do zawodów przygotowała pani Jolanta Conkała, nauczyciel wychowania fizycznego.