XXI Łukowskie Biegi Uliczne

Dnia 3 maja odbyły się Łukowskie Biegi Uliczne z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Naszą szkołę reprezentowały przedszkolaki w składzie: Piotrek Kiełczykowski, Amelia Dybciak, Marta Goławska, Weronika Zalewska, Iwona Szczygielska, Aleksandra Czechowska, Katarzyna Świderska, Kacper Zając, Rafał Sulowski, Bartosz Kędziora, Ewelina Zabłocka, Angelika Kożuchowska (wychowankowie pani Doroty Mościckiej) i uczniowie szkoły podstawowej Mateusz Sosnowski (opiekun  pani Elżbieta Soszka) oraz Weronika Sosnowska.
Przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji, Weronika Sosnowska wraz z innymi uczestnikami biegów, złożyła  w imieniu wszystkich sportowców wiązankę kwiatów przy pamiątkowej płycie.
Nasze przedszkolaki biegły na dystansie 250m, stając na podium oraz zajmując punktowane miejsca. W kategorii chłopcy rocznik 2007,  dystans 250m – I miejsce zajął Piotr Kiełczykowski, natomiast w kategorii dziewcząt 250m – III Katarzyna Świderska i IV Weronika Zalewska. Przedszkole w Świdrach w ogólnej rywalizacji Przedszkoli zdobyło II miejsce.
W kategorii szkół podstawowych rocznik 2006-2005, dystans 850m – I miejsce zajął Mateusz Sosnowski, w kategorii szkół podstawowych, dziewczęta rocznik 2002-2001 na szóstej pozycji uplasowała się Weronika Sosnowska.
Wszystkim sportowcom życzymy sukcesów oraz wygranych podczas kolejnych zawodów. Serdecznie dziękujemy  Rodzicom, którzy dopingowali swoje pociechy.