Nasze dziewczęta po raz trzeci finalistkami w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej XVII edycji „Z Podwórka na Stadion”

W dniu 8 listopada 2016 r. w Trzebieszowie na boisku Orlika odbył się Powiatowy Finał Turnieju Piłki Nożnej w kategoriach U8, U10 i U12 dziewcząt i chłopców „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Naszą szkołę reprezentowała jedna drużyna w kategorii U10 dziewcząt w następującym składzie: Amelia Dybciak, Natalia Zabłocka, Marta Goławska, Angelika Kożuchowska, Katarzyna Świderska, Weronika Zalewska, Julia Zalewska, Aleksandra Czechowska, Klaudia Nurzyńska, Oliwia Szaniawska z trenerem p. Dorota Mościcką. Dzieci wykazały się niezwykłym zaangażowaniem podczas gry. Z wielką determinacją dążyły do zwycięstwa i w ostatnich sekundach Natalia Zabłocka strzeliła bramkę na wagę finału. Dziewczynki w kategoriach U10 zajęły I miejsce i przeszły do Finału Wojewódzkiego.