Ozdoba choinkowa – XVII Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy

W dniu 15 grudnia 2016r. rozstrzygnięto  XV II Gminny Konkurs  Bożonarodzeniowy, organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Gręzówce, którego tematem była ozdoba choinkowa.

Komisja Konkursowa dokonała oceny 76 prac uczniów biorących udział w konkursie. Nasza szkołę reprezentowali: Aleksandra Szczygielska i Adam Suchodolski z grupy 5-6 latków – opiekun p. Dorota Mościcka; Agnieszka Krasnodębska kl. 1- opiekun p. Barbara Gajo; Amelia Dybciak kl. 3, Maciej Krasnodębski kl. 5, Maciej Wenerski kl.6- opiekun p. Elżbieta Soszka Wyróżnienie otrzymała: Aleksandra Szczygielska.

Dzieci zostały nagrodzone dyplomami i książkami, które wręczali zastępca Wójta  Gminy Łuków p. Wojciech Szczygieł i Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Gręzówce p. Alicja Śledź. Uroczystość zakończyła się złożeniem noworocznych życzeń i wspólnym spotkaniem wigilijnym.

Oryginalne pomysły wykonanych ozdób choinkowych świadczą o tym, że tematyka bożonarodzeniowa dzieciom jest niezwykle bliska.