„Gminny konkurs na ozdobę choinkową” w ramach IX Jarmarku Bożonarodzeniowego 2016

Nasi uczniowie wzięli udział w „Gminnym konkursie na ozdobę choinkową” w ramach IX Jarmarku Bożonarodzeniowego. Łącznie uczestniczyło 242 dzieci z placówek szkolnych gminy Łuków. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 19 osób: Adam Suchodolski, Alicja Zalewska–grupa 5-6 latki (opiekun p. Dorota Mościcka); Sylwia Nowak, Piotr Filutowski, Mikołaj Krasnodębski, Iga Zabłocka, Dorota Guzek, Dawid Świderski – kl.1 (opiekun p. Barbara Gajo); Robert Suchodolski, Iwona Szczygielska, Adrian Marciniak, Gabriela Chmielewska, Joanna Toporowicz – kl.2 (opiekun p. Marzena Szczygielska); Angelika Kożuchowska, Paweł Kazanecki, Aleksandra Czechowska, Ewelina Zabłocka, Katarzyna Świderska, Julia Zalewska – kl.3 (opiekun p. Elżbieta Soszka). Za udział w konkursie uczniowie zostali obdarowani świątecznymi słodkościami.

Wszystkie prace wyeksponowano na choince gminy Łuków podczas obchodów IX Jarmarku Bożonarodzeniowego. Konkurs łączy tradycje ze współczesnością, uczy przekazywać młodemu pokoleniu piękne, świąteczne podlaskie obyczaje.