Bal karnawałowy

 W sobotnie południe, 11 lutego, odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów Zespołu Szkół w Świdrach bal karnawałowy. Zabawę najwcześniej rozpoczęły przedszkolaki, a najdłużej bawili się uczniowie klas starszych.

Zimowa sceneria sali gimnastycznej, lecz ciepła i skoczna muzyka dawała wszystkim uczestnikom ogromną chęć do wspólnej zabawy. Dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami.

Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił DJ Przemek, który nikomu nie pozwolili się nudzić.  Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatorów. Słodkie nagrody za sponsorowane zostały przez Radę Rodziców.

Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Z godziny na godzinę uczestniczy zabawy bawili się coraz pewniej i fajniej i aż żal było kończyć tegoroczny bal karnawał.

Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.