Pobiegliśmy Tropem Wilczym ku czci Żołnierzy Wyklętych

W dniu 26 lutego 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V ogólnopolskiej edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ” Tropem Wilczym” w Łukowie. Impreza sportowa została podzielona na dwie konkurencje: bieg honorowy i konkursowy, a w biegu wzięło udział około150 osób.

O godzinie 12.00 ruszył bieg honorowy, w którym udział wziął każdy, kto chciał upamiętnić narodowych bohaterów, a koszulki z ich wizerunkiem podkreśliły charakter imprezy. Biegacze pokonali dystans 1500 metrów. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali okazyjnie wybite medale, materiały patriotyczne oraz posilili się ciepłym posiłkiem. Ponadto zawody były świetną okazją do integracji międzypokoleniowej i poznania najnowszych dziejów polskiej historii.

Nasza szkołę reprezentowali: Aleksandra Czechowska, Marta Goławska, Katarzyna Świderska, Angelika Kożuchowska, Ewelina Zabłocka, Natalia Zabłocka, Weronika Zalewska, Piotr Kiełczykowski, Paweł Łazuga opiekunami były: p. Dorota Mościcka
i Magdalena Borkowska.

Gratulujemy naszym zawodnikom szlachetnej postawy, która współczesny patriotyzm łączy z kampania promującą zdrowy styl życia.