Żyj zdrowo i kolorowo

Zdrowie jest największym skarbem człowieka, dlatego powinno się je szanować.
W naszej szkole promujemy zdrowy styl życia, podejmując w tym zakresie wiele działań. Tej tematyce poświęcony był apel, który odbył się 27 kwietnia 2017 roku, z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Zdrowia przygotowany przez przedszkolaków
i uczniów  z klasy III i VI pod opieką pedagoga szkolnego pani Edyty Łukasik oraz pań z przedszkola Doroty Mościckiej, Wioletty Kucharskiej, Jolanty Wiszniewskiej – Celińskiej, Marty Kulik. W reprezentowanej części artystycznej najmłodsi i uczniowie naszej szkoły w humorystyczny sposób przypomnieli wszystkim o właściwym odżywianiu się, dbałości o higienę osobistą i aktywnym spędzaniu wolnego czasu.

Pamiętajmy! Nasze zdrowie w zdecydowanej mierze zależy od nas samych. Nauczmy się więc o nie dbać najlepiej, jak potrafimy.