Medalowa szóstka

 05.05. 2017r. w Zespole Szkół w Gręzówce odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Ptasiński, Dawid Świderski z klasy V, Marcin Krasnodębski, Sebastian Laskowski, Mateusz Sosnowski i Piotr Szczygielski z klasy VI.

Chłopcy, zawody rozpoczęli od dobrego występu w biegu na 60 m. Praktycznie w każdym biegu zajmowali pierwsze drugie miejsce. Rzut piłeczką palantową nie przyniósł rewelacyjnych wyników, ale już w skoku w dal chłopcy bili swoje życiowe rekordy i skakali ponad 4,00 metry. W biegu na 1000 metrów nasi uczniowie nie dali żadnych szans zawodnikom z innych szkół. Pobiegli fantastycznie. Udawało się nawet dublować innych
i na linię mety wbiegali w każdej serii biegowej z bardzo dużą przewagą, jako pierwsi.
Ten piękny sportowy trud dał chłopcom I miejsce i awans na zawody powiatowe.
Dodatkowo w naszej drużynie znalazł się najlepszy czwórboista w Gminie Łuków.  Najwięcej punktów uzyskał Kacper Ptasiński, za co otrzymał medal i dyplom.

Chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy za wspaniałe emocje
i piękną sportową walkę. Uczniów do zawodów przygotował nauczyciel wychowania fizycznego – p. Jolanta Conkała.