Najbardziej twórczą jest praca nad sobą – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17

W dniu 23 czerwca 2017 r. spotkaliśmy się na uroczystości zakończenia  roku szkolnego; a rozpoczęło się od udziału pocztu sztandarowego we mszy św. w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie; oficjalna uroczystość odbyła się w Zespole Szkół, a rozpoczęła się inaczej niż przez kilkanaście lat wstecz, gdyż uczniowie klasy VI otrzymali… promocję do klasy siódmej.

Oficjalną część uroczystości  Pani dyrektor w tym roku rozpoczęła od podziękowań p. Halinie Stolarczyk, która odchodzi na emeryturę. Do szczerych i serdecznych podziękowań Pani dyrektor dołączyli się rodzice i uczniowie.

 W dalszej części, w atmosferze wzruszenia,  Pani dyrektor wraz z wychowawcami klas gratulowała wyróżniającym się uczniom. Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową z klasy VI z rąk Pani dyrektor odebrali Kinga Zając, Julia Stolarczyk, Piotr Szczygielski, Hubert Suchodolski i Zuzanna Filutowska. W gronie prymusów z klasy V znaleźli się: Weronika Goławska, Kacper Ptasiński, Joanna Kazanecka, Maciej Krasnodębski; z klasy IV Wiktoria Jastrzębska; z edukacji wczesnoszkolnej za wzorowe postępy w nauce zostali wyróżnieni – z kl. III – Czechowska Aleksandra, Dybciak Amelia, Goławska Marta, Zalewska Julia, Piotr Kiełczykowski, Zabłocka Natalia; z kl. II – Szymon Dybciak, Małgorzata Kazanecka, Adrian Marciniak, Klaudia Nurzyńska, Katarzyna Oskroba, Iwona Szczygielska, Amelia Śledź, Kamil Świderski, z kl. I nagrodę otrzymali uczniowie: Krasnodębska Agnieszka, Gałach Maciej, Zabłocka Iga, Łazuga Julia, Ptasińska Maja, Krasnodębski Mikołaj, Filutowski Piotr; z oddziału przedszkolnego wyróżniono z grupy „Tygryski” Nikolę Suskę, z grupy „Pszczółki” – Natalię Jastrzębską, a wśród „Motylków” – Skwarek Amelię i Wysokińską Julię; były również gratulacje za stuprocentową frekwencję, godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym, systematyczne oszczędzanie w SKO, udział w konkursie informatycznym „Bóbr”, mistrzom kodowania i za wyróżniające się wyniki w szkolnych konkursach – matematycznych i ortograficznym oraz dla mistrzów sportu, którzy mogą poszczycić się sukcesami na szczeblu powiatowym i wojewódzkim – a są to – Mateusz Sosnowski, Kacper Ptasiński, Dawid Świderski, Marcin Krasnodębski, Sebastian Laskowski, Piotr Szczygielski i Michał Mościcki. Serdeczne podziękowania Pani dyrektor przekazała również rodzicom za aktywną współpracę ze szkołą.

Pani dyrektor podziękowała wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za codzienną pracę, radości i sukcesy. Życzyła bezpiecznego, wakacyjnego relaksu; a ostatnim punktem uroczystości było spotkanie uczniów z wychowawcami klas.