Szkolne eliminacje konkursów przedmiotowych

W dniach 17 – 26 października 2017 r. w Zespole Szkół w Świdrach odbyły się szkolne eliminacje konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. 

Lista uczniów biorących udział w eliminacjach szkolnych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018

Konkurs ortograficzny

  1. Joanna Kazanecka                  kl. VI
  2. Magdalena Oskroba
  3. Kacper Ptasiński
  4. Szymon Gałach
  5. Hubert Suchodolski                  kl. VII
  6. Dominika Jaroszkiewicz
  7. Zuzanna Filutowska
  8. Kinga Zając
    Opiekun: Elżbieta Goławska

Konkurs matematyczny

  1. Joanna Kazanecka                  kl. VI
  2. Weronika Goławska
  3. Maciej Krasnodębski
  4. Hubert Suchodolski                  kl. VII
  5. Kinga Zając
  6. Zuzanna Filutowska
    Opiekun: Anna Gajda

Konkurs polonistyczny

  1. Weronika Goławska                  kl. VI
  2. Joanna Kazanecka
  3. Magdalena Oskroba
  4. Maciej Krasnodębski
  5. Piotr Szczygielski                      kl. VII
  6. Kinga Zając
    Opiekun: Elżbieta Goławska

Konkurs języka angielskiego

  1. Hubert Suchodolski                    kl. VII
  2. Zuzanna Filutowska
  3. Kinga Zając
  4. Piotr Szczygielski
    Opiekun: Małgorzata Juszczyńska

Konkurs historyczny

  1. Maciej Krasnodębski                   kl. VI
  2. Kinga Zając                                  kl. VII
    Opiekun: Jolanta Conkała

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu okręgowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018

Konkurs matematyczny

  1. Joanna Kazanecka                       kl. VI
  2. Kinga Zając                                   kl. VII
    Opiekun: Anna Gajda

Konkurs polonistyczny

  1. Kinga Zając                                   kl. VII
    Opiekun: Elżbieta Goławska

Konkurs języka angielskiego

  1. Hubert Suchodolski                      kl. VII
  2. Piotr Szczygielski                        
  3. Kinga Zając
    Opiekun: Małgorzata Juszczyńska

Konkurs historyczny

  1. Maciej Krasnodębski                     kl. VI
    Opiekun: Jolanta Conkała   

Gratulujemy awansu do etapu okręgowego i życzymy powodzenia.