Konkurs „KTO NAM USZYJE MISIA” rozstrzygnięty

W dniu 31.10.2017r. uroczyście rozstrzygnęliśmy konkurs na najładniejszego misia oraz zapoznaliśmy wszystkich uczniów i przedszkolaków z ogólnopolskim projektem rozwijania czytelnictwa „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.
W konkursie wzięło udział 24 przedszkolaków. Komisja konkursowa wyłoniła 3 pierwsze miejsca  z każdej grupy wiekowej:

Grupa Skrzaty

1 miejsce Monika Karwowska
2 miejsce Joanna Suchodolska
3 miejsce Kinga Zalewska

Grupa Motylki

1 miejsce Szymon Siemionek
2 miejsce Julia Wysokińska
3 miejsce Lena Śledź

Grupa Pszczółki

1miejsce Patrycja Szczygielska
2 miejsce Natalia Jastrzębska
3 miejsce Jakub Zawadzki

Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony dyplomem oraz słodką nagrodą ufundowaną przez  Radę Rodziców. Dodatkowo nauczycielom organizującym konkurs udało się pozyskać gry od lokalnego sponsora, które zostały przeznaczone na nagrody dla finalistów naszego konkursu. Zaangażowanie dzieci i rodziców w konkursie było ogromne. Dziękujemy wszystkim za prace i wysiłek włożony na rzecz przedszkola. Mamy misia zwycięzcę wykonanego przez Monikę Karwowską i jej mamę, który pojedzie do przedszkoli w całej Polsce.  Jesteśmy  gotowi przystąpić do projektu, którego głównym celem  jest rozwijanie czytelnictwa oraz współpracy między przedszkolami. Wędrówkę pluszowych misiów czas zacząć! Radosnych, pełnych wspaniałych przeżyć i emocji spotkań z naszym misiem  oraz pięknych bajek  życzy Przedszkole w Świdrach.