XIV Przegląd Recytatorski w Gołaszynie

W dniu 23 listopada 2017 r. w Zespole Szkół w Gołaszynie odbył się XIV Gminny Przegląd Recytatorski. Poświęcony był niedawno zmarłej poetce Wandzie Chotomskiej.
Brało w nim udział 69 uczestników z klas  I – VII  Gminy Łuków. Naszą szkołę reprezentowały: Nikola Suska – kl. I w wierszu „Dziurki w serze” (opiekun p. Elżbieta Soszka), Julia Łazuga – kl. II w wierszu „Dzień dobry, panie Andersenie (opiekun p. Barbara Gajo), Maja Kiełczykowska w wierszu „Kurcze blade” (opiekun p. Marzena Szczygielska),  Aleksandra Czechowska w wierszu „Nie miały aniołki choinki na święta” (opiekun p. Elżbieta Goławska). Uczniowie otrzymali słodki upominek, dyplomy i książki dla szkoły p. Wandy Chotomskiej.
Gratulujemy dziewczynkom zainteresowania sztuką słowa i życzymy artystycznych sukcesów.