Światowy dzień pluszowego misia w przedszkolu

W dniu 01 grudnia 2017 r. przedszkolaki z grup: Skrzatów, Motylków oraz Pszczółek uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.  Tego  dnia  każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim  małym lub  dużym  przyjacielem – Misiem.  Przybyły  misie  małe,  średnie i  bardzo  duże,  a   także   Miś Promyczek z Przedszkola w Toruniu, który również uczestniczył z nami we wspólnej zabawie.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie bawiły się przy piosenkach ze znanych bajek o misiach.  Dla  dzieci   w   tym   dniu   w   przedszkolu    przygotowano  wiele  atrakcji:  zabawy  ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce.

Na zakończenie w nagrodę każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom i kredki, a każde dziecko słodkiego lizaka. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.