Bombka świąteczna – XVIII Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy

W dniu 14 grudnia  2017 r. rozstrzygnięto XVIII Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy, organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Gręzówce, którego tematem była bombka świąteczna.
Komisja konkursowa dokonała oceny 222  prac  uczniów. Naszą szkołę reprezentowali: Antoni  Suchodolski,  Lena  Szczygielska  z grupy 3–4 – latki – opiekun p. Dorota Mościcka i p. Marta  Kulik;  Lena  Śledź,  Alan  Marciniak,  Nel Szaniawska z grupy 5 – latki – opiekun p. Wioletta Kucharska i p. Agata Kaciłowicz;  Adam  Suchodolski,  Filip  Mateusiak,  Lena  Sosnowska,    Szymon   Szczygielski,   Izabela  Kulik,   Igor  Świderski  z  grupy  6 – latków – opiekun  p. Jolanta Wiszniewska – Celińska; Zofia Kożuchowska, Nikola Suska, Pola Szaniawska, Alicja Zalewska kl.1 – opiekun p. Elżbieta Soszka; Julia Łazuga, Iga Zabłocka, Krystian Śledź, Mikołaj Krasnodębski kl. 2 – opiekun p. Barbara Gajo;  Amelia   Śledź,   Iwona   Szczygielska,  Robert   Suchodolski,   Joanna  Toporowicz  – opiekun p. Marzena Szczygielska;  Amelia Dybciak, Aleksandra Czechowska, Patryk Gajek  kl. 4; Maciej Krasnodębski kl. 6, Kinga Zając  kl. 7- opiekun p. Elżbieta Soszka.

Laureatami konkursu zostali: Antoni Suchodolski – z grupy 3-4 – latki,  Adam Suchodolski – z grupy 6 – latków, Robert Suchodolski – kl. III i Patryk Gajek – kl. IV.

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami, książkami i drobnymi upominkami.

Oryginalne pomysły wykonanych ozdób  choinkowych  świadczą o tym, że tematyka bożonarodzeniowa dzieciom jest niezwykle bliska.