Gminny konkurs na ,,Ozdobę choinkową 2017” w ramach X Jarmarku Bożonarodzeniowego

Nasi  uczniowie  wzięli  udział  w  Gminnym  konkursie  na   ,,Ozdobę  choinkową  2017”   w   ramach   X   Jarmarku   Bożonarodzeniowego.   Łącznie   uczestniczyło   151  dzieci  z placówek szkolnych gminy Łuków. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 18 osób:  Antoni  Suchodolski  z  grupy 3-4-latki (opiekun p. Dorota Mościcka i p. Marta Kulik);  Adam  Suchodolski,  Szymon  Sulowski,  Antoni  Kożuchowski –  z  grupy 6 – latków  (opiekun  p. Jolanta Wiszniewska-Celińska); Zofia Kożuchowska, Nikola Suska, Pola Szaniawska kl.1 (opiekun p. Elżbieta Soszka);  Mikołaj Krasnodębski, Iga Zabłocka – kl.2 (opiekun p. Barbara Gajo); Robert Suchodolski,  Amelia Śledź – kl.3 (opiekun p. Marzena Szczygielska); Amelia Dybciak, Patryk Gajek, Angelika Kożuchowska – kl.4; Bartosz Stonio kl. 5; Joanna Kazanecka,  Maciej Krasnodębski,  Magdalena Oskroba kl. 6 (opiekun  p.  Elżbieta  Soszka). Jury, oceniając prace pod względem artyzmu, oryginalności,  estetyki  i  nakładu  prac,  przyznało  I miejsce Amelii Dybciak, III Angelice Kożuchowskiej w kategorii szkoła: podstawowa – klasy IV – VII.

Za  udział w konkursie wszyscy uczniowie zostali obdarowani świątecznymi słodkościami. Wszystkie prace wyeksponowano na choince gminy Łuków podczas obchodów X  Jarmarku Bożonarodzeniowego. Konkurs łączy tradycje ze współczesnością, uczy przekazywać młodemu pokoleniu piękne, świąteczne podlaskie obyczaje.