Bal noworoczny 2018

W dniu 13 stycznia 2018 r. dzieci z przedszkola oraz uczniowie naszej szkoły bawili się na balu noworocznym, który uroczyście  rozpoczęła  Pani  dyrektor  Agnieszka  Śledź,   witając  wszystkich  przybyłych na karnawałową  imprezę.  W odświętnie udekorowanej  sali gimnastycznej naszym uczniom towarzyszyły najnowsze szlagiery, które królują na muzycznej liście przebojów i zachęcają uczniów do wspólnej zabawy. DJ Oles zadbał, aby bawili się wszyscy – najstarsi uczniowie i przedszkolaki, czyli najmłodsi, którzy w naszej szkole zaczynają swoją  przygodę z  edukacją. Humory dopisywały. Oprócz naszych uczniów, na parkiecie świetnie radziły sobie najmłodsze dzieci pod opieką swoich rodziców. Bawiliśmy się wspaniale, a czas minął szybko i przyjemnie.  O pokrzepienie zmęczonych dzieci, zadbali rodzice, przygotowując pyszny poczęstunek dla wszystkich klas. Rodzice  zatroszczyli  się  o  to,  by  kolacja  była  pyszna  i  pełna  niespodzianek.   Wspaniałą  atmosferę   dopełniała   pomysłowa   dekoracja   przygotowana  przez  p.  D.  Mościcką,  p. E. Soszkę, p. B. Gajo i p. M. Kulik we współpracy z paniami z obsługi.

Bal noworoczny zakończyło wystąpienie Pani dyrektor i p. Agnieszki Gałach – przewodniczącej rady rodziców. Panie podziękowały za wspólną zabawę i mile spędzony czas uczniom, rodzicom i p.  Przemkowi Osińskiemu, który postarał się, aby podczas zabawy towarzyszyła wszystkim niepowtarzalna, kameralna atmosfera.