Noworoczny koncert Małej Orkiestry Dni Naszych

Po raz kolejny, w dniu 16 stycznia,  naszą  szkołę  odwiedziła zaprzyjaźniona grupa muzyczna Mała Orkiestra Dni Naszych. Koncert pt. „List do św. Mikołaja” okazał się pełnym wzruszeń, śpiewu i radości spotkaniem. Dzieci bardzo lubią postać Kubusia oraz Pirata, a przede wszystkim brodatego Jurka-Ogórka.  Artyści  włączyli  do  aktywnego  uczestnictwa  –  poprzez  wspólne  wyklaskiwanie  rytmu,  śpiewanie  refrenów  piosenek i wspólną zabawę wszystkich uczniów i przedszkolaków. Bożonarodzeniowy nastrój dopełniły wzruszające, liryczne teksty ballad i wspólne kolędowanie z artystami. Przesłanie koncertu,  że  każdy  człowiek  powinien  być  altruistą,  ma  ponadczasowy  charakter  i  skłania  ku  refleksji nad własnym postępowaniem. Koncert był sfinansowany z  funduszy Rady Rodziców.