Jeśli lubisz kogoś odrobinkę, to podaruj walentynkę…

14 lutego  to taki dzień, w którym przyjemnie jest otrzymać serduszko z napisem, który „ociepla”  atmosferę  i  czyni  naszą  zwykłą  codzienność  bardziej radosną i niezwykłą. W naszej szkole uczniowie przybyli ubrani na czerwono, w klasach pojawiły się dekoracje z  serduszkami  i  działała   poczta   walentynkowa.   Samorząd   Uczniowski  pod  opieką  p.  M.  Szczygielskiej  zatroszczył  się  o  to,  by  ten  jeden  dzień  zapadł  nam  głęboko  w  serduszku.  Fajnie  jest  obdarować  kogoś ciepłym słowem i  miłym gestem, a tym samym sprawić radość innym i sobie.
W imieniu  „odbiorców” walentynkowej akcji serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dzielili się sympatią i radością. A za sprawne obdarowywanie serduszkami, gdyż pomysł walentynkowej poczty okazał się jak najbardziej trafiony, składamy podziękowania wolontariuszom z Samorządu Uczniowskiego.