Bieg ku pamięci Żołnierzy Wyklętych

Dnia    4    marca    2018 r.    uczniowie   naszej   szkoły   po   raz   kolejny   wzięli  udział  w   VI   ogólnopolskiej   edycji   Biegu   Pamięci  Żołnierzy  Wyklętych „Tropem  Wilczym” w  Łukowie.  Impreza  sportowa  została  podzielona  na dwie konkurencje: bieg honorowy i konkursowy. O godzinie 12.00 ruszył bieg honorowy, w którym udział wziął każdy, kto chciał upamiętnić narodowych bohaterów, a koszulki z ich wizerunkiem podkreśliły charakter imprezy. Biegacze pokonali dystans 1500 metrów. Wszyscy uczestnicy biegów  otrzymali okazyjnie  wybite  medale,  materiały  patriotyczne  oraz  posilili  się  ciepłym  posiłkiem. Ponadto   zawody   były   świetną   okazją   do  manifestacji  współczesnego  patriotyzmu  i pogłębiania wiedzy na temat trudnych dziejów naszej historii. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Amelia Dybciak, Marta Goławska, Katarzyna Świderska, Julia Łazuga, Ewelina Zabłocka, Natalia Zabłocka, Iwona Szczygielska, Weronika Goławska, Paweł Łazuga i  Dawid Świderski oraz p. Magdalena Borkowska – pracownik obsługi.

Opiekunem  uczniów była p. Dorota Mościcka – nauczyciel wychowania fizycznego.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, którzy uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych i godnie reprezentowali naszą szkołę.