Konkurs w ramach programu „Akademia Wyobraźni Play Doh”

Grupa  „Skrzaty”  bierze  udział  w  konkursie  ogólnopolskim  pt.  „Przyjęcie urodzinowe” w ramach programu „Akademia Wyobraźni Play Doh”. Jest to ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkolaków koncentrujący się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych dzieci. W ramach programu otrzymaliśmy pakiet materiałów  do  prowadzenia  z  dziećmi  warsztatów  rozwijających zdolności plastyczne i wyobraźnię.

Zachęceni wspaniałymi nagrodami, postanowiliśmy również wziąć udział w konkursie, tworząc  wspólną  pracę  pt.  „Urodziny  misia  Borysa”. Miś Borys  przywędrował do nas z Przedszkola w Łazach w ramach innowacji pedagogicznej „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Cały tydzień dzieci z misiem słuchały bajek  czytanych przez nauczyciela, a na koniec urządziły Boryskowi przyjęcie urodzinowe z tortem z ciastoliny Zdjęcie z tego wydarzenia zostało opublikowane na stronie konkursu i czeka na głosy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

Prosimy wszystkich o głosowanie na naszą pracę pod numerem 273 na stronie http://www.akademia-playdoh.pl/akademiawyobrazni,konkurs,31,urodziny-misia-borysa,3501.html.

Dzieci z grupy „Skrzaty” dziękują za oddane głosy i proszą o codzienne głosowanie.