XXV Łukowskie Uliczne Biegi 3 Majowe

Dnia  3 maja 2018 r. odbyły się XXV Łukowskie Uliczne Biegi z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 maja zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem Rady  i  Burmistrza  Miasta  Łuków.  W imprezie tej wzięło udział około 900 uczestników, w tym przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły. W „Biegu Krasnala ” w kategorii dziewczynek wystartowały: Oliwia Nowak, Lena Sosnowska, Natalia Jastrzębska, Lena Śledź, Wiktoria Mościcka, Pola Wierzchowska, Maja Kurowska, Patrycja Kopyść.             W kategorii chłopców nasze przedszkole reprezentowali: Antoni Kożuchowski, Mikołaj Dybciak,  Adam Suchodolski, Szymon Siemionek, Michał Stonio, Antoni Szaniawski, Szymon Filutowski, Maciej Dybciak, Antoni Suchodolski. W kategorii klas I – III dziewcząt na dystansie 300 m  wystartowały:  Małgorzata  Kazanecka,  Maja  Kiełczykowska, Julia Łazuga,   Nikola   Suska,   Zofia   Kożuchowska,   Agnieszka   Krasnodębska.  Najlepszą  z biegnących okazała się Klaudia Nurzyńska zajmując  III miejsce.
W kategorii  chłopców z klas I – III wystartowali: Szymon Pycka, Robert Suchodolski, Krystian Śledź, Mikołaj Dybciak, Maciej Gałach, Rafał Sulowski. W kategorii dziewcząt klas  IV – V  na  dystansie  600 m  wystartowały Katarzyna Świderska i Ewelina Zabłocka. W kategorii  chłopców klas IV – V  na dystansie  800 m II miejsce zajął Piotr Kiełczykowski,  udział: Paweł Łazuga, Michał Mościcki, Emil Szczygielski. W kategorii klas VI – VII dziewcząt na dystansie 600 m i 800 m nasza szkołę reprezentowały Weronika Kisiel, Zuzanna Filutowska. W kategorii klas VI-VII chłopców na dystansie 800 m  i  1100 m pobiegli:  Norbert  Odalski,  Marcin Krasnodębski, Michał Mościcki, Emil Szczygielski, Rafał Zalewski,  Bartosz  Stonio.  Było  to  dla  nich  nie  lada   wyzwanie,  gdyż  był  to  długi i męczący dystans  po  ulicach  Łukowa.  Na  zakończenie  dzieci  otrzymały  pamiątkowe  medale i dyplomy.                                    

Wszystkim sportowcom życzymy sukcesów oraz wygranych podczas kolejnych zawodów. Serdecznie dziękujemy  Rodzicom, którzy dopingowali swoje pociechy.

Opiekunami sportowców były: pani Barbara Gajo, pani Dorota Mościcka, pani Jolanta Conkała, pani Wioletta Kucharska, pani Jolanta Wiszniewska – Celińska, pani Marta Kulik, pani Agata Kaciłowicz.