Kolejny raz nasza szkoła w Rejonowych Zawodach Czwórboju Lekkoatletycznego

Dnia 14.05.2018r. odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym w Gręzówce. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Sosnowski, Kacper Ptasiński, Marcin Krasnodębski, Dawid Świderski, Bartosz Szczygielski, Piotr Kiełczykowski. Chłopcy po 4 konkurencjach ukończyli zawody na II miejscu, co pozwoliło im awansować do powiatu.

Zawody powiatowe odbyły się w Hucie Dąbrowie dnia 17.05.2018r. Tego dnia pogoda nam nie dopisywała, przez co  zostały rozegrane tylko  trzy konkurencje, w których nasi chłopcy zajęli II miejsce i dzięki temu mogli reprezentować powiat łukowski na Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Białej Podlaskiej. Radość i zaskoczenie była ogromna.

Podczas rejonowych zawodów nasi uczniowie zaprezentowali się wspaniale, chłopcy poprawili własne rekordy życiowe,  co sprawiło im wiele radości.

Nasza szkoła w ostatecznej rywalizacji zajęła VII miejsce na XII startujących.

Ogromne podziękowania dla wszystkich chłopców za godne reprezentowanie naszej szkoły na zawodach.

Uczniów do zawodów przygotowały nauczycielki wychowania fizycznego, p. Dorota Mościcka i p. Jolanta Conkała