Kolejne podium na III Międzyszkolnym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łukowie

Dnia 11 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Łukowie  odbył się III Międzyszkolny Turniej  Tańca  Nowoczesnego.   Naszą  szkołę   reprezentowały  dziewczęta  z  klas I-III w składzie: Nikola Suska, Aleksandra Szczygielska, Amelia Zalewska, Kamila Krasnodębska, Maja Ptasińska, Julia Łazuga, Gabriela Zabłocka, Katarzyna Oskroba, Klaudia Nurzyńska oraz z klasy IV: Amelia Dybciak, Marta Goławska, Aleksandra Czechowska, Angelika Kożuchowska, Julia Zalewska, Ewelina Zabłocka, Katarzyna Świderska.

Turniej rozegrał się w dwóch kategoriach wiekowych. Nasza szkoła w pierwszej kategorii zdobyła II miejsce, a dziewczęta z klas starszych zostały wyróżnione.

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni medalami, pamiątkowymi dyplomami, słodyczami oraz pucharami.  Opiekunem zespołów była pani Dorota Mościcka.