Zabawy w Deskaj Parku

W  dniu  13  czerwca  2018r.  klasy  I  i  II  pojechały  do  parku  linowego  „Deskaj  Park”  w Łukowie. Pogoda była wspaniała i sprzyjała aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dzieci na początku wysłuchały pogadanki dotyczącej zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z dostępnych atrakcji w parku linowym,  po czym przystąpiły do wspinaczki, pokonując  własne słabości. Dużym  zainteresowaniem cieszyła się trasa linowa rozpięta między drzewami, którą dzieci przeszły bardzo sprawnie. Zjazdy na „tyrolce” i zjeżdżanie na dmuchańcu również sprawiło wiele radości. Wspaniałą przygodą był przejazd na koniku  i małą bryczką. Po tak wielu atrakcjach, pieczona na ognisku kiełbaska  smakowała  wyśmienicie.  Na  zmęczonych zabawą uczniów czekały hamaki, w których mogli sobie odpocząć po dość aktywnym wysiłku fizycznym.

Po wspaniałej zabawie dzieci wróciły do szkoły, z postanowieniem odwiedzenia tego miejsca w następnym roku szkolnym.