Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

W dniu 22 czerwca 2018 r. spotkaliśmy się na uroczystości zakończenia  roku szkolnego; a rozpoczęło się od udziału pocztu sztandarowego we mszy św. w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie; oficjalna uroczystość odbyła się w Zespole Szkół, a rozpoczęła w asyście sztandaru szkoły  i oczywiście z przesłaniem patriotycznym, z okazji jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Oficjalną część uroczystości rozpoczęła Pani dyrektor, zwracając się do uczniów, dzieci   z przedszkola, rodziców i nauczycieli. W imieniu Organu Prowadzącego głos zabrała        p. Marianna Łukasik,  zastępca przewodniczącego Rady Gminy.  W dalszej części zakończenia roku szkolnego,  Pani dyrektor wraz z wychowawcami klas gratulowała wyróżniającym się uczniom. Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową z klasy VII  z  rąk  Pani  dyrektor  odebrali  Kinga  Zając,  Zuzanna  Filutowska  i   Piotr Szczygielski. W gronie prymusów z klasy VI znaleźli się: Weronika Goławska, Joanna Kazanecka, Maciej Krasnodębski, Kacper Ptasiński; z klasy V Wiktoria Jastrzębska i Kamil Dudziński; z klasy IV – Czechowska Aleksandra, Dybciak Amelia,  Patryk Gajek, Goławska Marta, Zalewska  Julia,  Piotr  Kiełczykowski; z  edukacji wczesnoszkolnej za wzorowe postępy w nauce zostali wyróżnieni – z kl. III – Iwona Szczygielska, Szymon Dybciak,  Małgorzata Kazanecka,  Joanna Toporowicz, Adrian Marciniak,  Katarzyna Oskroba; z kl. II – Mikołaj Krasnodębski, Maciej Gałach, Iga Zabłocka, Agnieszka Krasnodębska, Maja Ptasińska, Filutowski Piotr, Julia Łazuga, Michał Zabłocki, Dorota Guzek. Z kl. I nagrodę otrzymały uczennice:  Zofia  Kożuchowska,  Nikola  Suska,  Szaniawska  Pola,  Alicja  Gałach;  były również   gratulacje   za   stuprocentową  frekwencję  i   godne  reprezentowanie  szkoły  w  poczcie  sztandarowym dla uczniów kl. VII – Kacpra Dybciaka, Dominiki Jaroszkiewicz i Zuzanny Filutowskiej. Serdeczne podziękowania Pani dyrektor przekazała również rodzicom  za  aktywną  współpracę  ze  szkołą.  W  imieniu  rady  rodziców głos zabrała p. Agnieszka Gałach – przewodnicząca; podziękowała za współpracę wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi oraz skierowała ciepłe słowa do dzieci i młodzieży oczekujących upragnionych wakacji.

Pani  dyrektor  podziękowała  wszystkim  uczniom,  rodzicom  i  pracownikom  szkoły  za codzienną   pracę,   radości   i  sukcesy.  Życzyła  bezpiecznego,  wakacyjnego  relaksu;  a ostatnim punktem uroczystości było spotkanie uczniów z wychowawcami klas.