Zacni chłopcy, mili koledzy. W dniu waszego święta najlepsze życzenia składają dziewczęta.

Dzień Chłopca to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszej szkoły. Dla uczczenia tego święta Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla całej społeczności szkolnej, która odbyła się 27 września. Impreza miała charakter ogólnoszkolny, poprzedziły ją konkursy sportowe i językowe, związane z Europejskim Tygodniem Sportu i Dniem Języków Obcych. Po emocjonujących konkurencjach wszyscy udali się na poczęstunek do swoich klas, a następnie bawili się przy dźwiękach ulubionych utworów. Zabawa była przednia, a zgromadzeni uczniowie opuścili salę w wyśmienitych humorach.

Organizatorami uroczystości były: pani Dorota Mościcka, pani Jolanta Conkała i  pani Małgorzata Juszczyńska.

Zdjęcia p. Barbara Gajo