Cyrk „Luna”

25  października  2018r.  zawitał  do  naszej  szkoły  Cyrk „Luna”, prezentując pełne atrakcji przedstawienie. Wszystkie dzieci – począwszy od maluchów aż do starszaków – z zapartym tchem śledziły występy cyrkowców. Na początku zaprezentował się słonik Jambo, który podbił serca całej publiczności. Był oczywiście i klaun, który sympatycznym oraz śmiesznym wyglądem wzbudzał radość dzieci. Jego żartobliwe pokazy powodowały na  sali  szczery  śmiech  oraz  aplauzy.  Następnie  odbyły  się  pokazy  iluzji,  akrobacje  i żonglerka. We wszystkich występach uczniowie brali czynny udział, otrzymując drobne upominki. Każdy chciał wyczarować magiczną piłeczkę, pożonglować czy też pojeździć na miniaturowym rowerku. Gwiazdą programu stał się pyton tygrysi, którego dzieci głaskały i robiły sobie z nim zdjęcia. Nie mniejsze brawa dostał kot, który popisywał się swoimi umiejętnościami, przypominającymi psa. Wszyscy bawili się wspaniale, a artyści za swój występ zostali nagrodzeni gromkimi owacjami.

Zdjęcia p. Barbara Gajo