XV Przegląd Recytatorski w Gołaszynie

W dniu 22 listopada 2018r. w Zespole Szkół w Gołaszynie odbył się XV Gminny Przegląd Recytatorski „100 lat niepodległej Polski”. Uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości,  przygotowując wiersze o treści patriotycznej.
Naszą szkołę reprezentowały: Nikola Suska – kl. II, Iga Zabłocka, Piotr Filutowski i Mikołaj Krasnodębski  –  kl.  III  w  wierszu  „Taki  kraj” Jana Pietrzaka (opiekun p. Elżbieta Soszka i p. Barbara Gajo), Maja Kiełczykowska – kl. IV w wierszu „Pieśń o domu” Marii Konopnickiej (opiekun p. Elżbieta Goławska).  Uczniowie otrzymali słodki upominek, dyplomy i książki dla szkoły o treści patriotycznej. Gratulujemy dziewczynkom zainteresowania poezją patriotyczną i życzymy artystycznych sukcesów.

Zdjęcia p. Barbara Gajo