Gminny konkurs na ,,Ozdobę choinkową 2018” w ramach XI Jarmarku Bożonarodzeniowego

Nasi   uczniowie  wzięli  udział  w  Gminnym  konkursie  na  ,,Ozdobę  choinkową  2018” w    ramach    XI    Jarmarku    Bożonarodzeniowego.  Łącznie   uczestniczyło 196 dzieci z placówek szkolnych gminy Łuków. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 52 osoby: Milena Szaniawska, Maciej Dybciak z grupy 3 latki (opiekun p. Dorota Mościcka i p. Jolanta Wiszniewska – Celińska); Maja Kurowska, Franciszek Baran, Nikola Zawadzka, Karol Zalewski z grupy 5 latki (opiekun p. Marta Kulik), Julia Wysokińska, Wiktoria Mościcka, Kuba Zawadzki, Michał Stonio, Antoni Szaniawski, Szymon Filutowski –  z grupy 6 latków (opiekun p.Wioletta Kucharska i p. Agata Kaciłowicz); Natalia Jastrzębska,  Lena Krasnodębska, Lena Sosnowska, Bartosz Piekarski, Oliwia Nowak, Kornelia Szczuchniak, Igor  Świderski, Mikołaj Dybciak, Adam Suchodolski,  kl.1 ( opiekun p. Anna Gajda); Zofia Kożuchowska, Nikola Suska, Alicja Gałach, Amelia Zalewska, Alicja Zalewska kl. 2 (opiekun p. Elżbieta Soszka); Sylwia Nowak, Dorota Guzek, Maciej Gałach, Agnieszka Krasnodębska, Mikołaj Krasnodębski, Iga Zabłocka, Piotr Filutowski, Julia Łazuga – kl. 3 (opiekun p. Barbara Gajo); Robert Suchodolski, Joanna Toporowicz, Katarzyna Oskroba, Oliwia Szaniawska – kl. 4; Amelia Dybciak, Patryk Gajek, Angelika Kożuchowska, Aleksandra Czechowska, Natalia Zabłocka, Kacper Zając – kl. 5; Bartosz Stonio, Rafał Zalewski, Wiktoria Jastrzębska, Michał  Mościcki  kl. 6; Maciej Krasnodębski,  Aleksandra Markiewicz  kl. 7;  Kinga Zając – kl. 8 (opiekun p. Elżbieta Soszka).

Jury, oceniając prace pod względem artyzmu, oryginalności, estetyki i nakładu prac, przyznało I miejsce Amelii Dybciak, II miejsce  Joannie Toporowicz w kategorii szkoła podstawowa – klasy IV – VI.

Za udział w konkursie wszyscy uczniowie zostali obdarowani świątecznymi słodkościami. Wszystkie prace wyeksponowano na choince gminy Łuków podczas obchodów XI Jarmarku Bożonarodzeniowego. Konkurs łączy tradycje ze współczesnością, uczy przekazywać młodemu pokoleniu piękne, świąteczne podlaskie obyczaje.

Podczas szkolnej akademii Pani dyrektor wszystkim dzieciom i uczniom gratulowała artystycznych pomysłów i zaangażowania.

Zdjęcia p. Barbara Gajo, p. Anna Gajda, p. Marta Kulik