Koncert Kolęd i Pastorałek

W dniu 14 grudnia 2018r. w Strzyżewie odbył się I Gminny  Koncert Kolęd i Pastorałek. Udział w nim wzięli uczniowie placówek oświatowych z terenu z Gminy Łuków śpiewając różnorodne kolędy i pastorałki. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Nikola Suska – kl.II; Julia Łazuga, Maja Ptasińska, Iga Zabłocka, Agnieszka Krasnodębska – kl. III; Małgorzata Kazanecka, Maja Kiełczykowska, Iwona Szczygielska, Joanna Toporowicz – kl. IV.

Dziewczęta  zaśpiewały  kolędę  pt.  „Anioł  pasterzom mówił”. Do występu przygotowały je   p.  Elżbieta  Soszka  i  p.  Barbara  Gajo.  Wokalistki  otrzymały  słodkie  niespodzianki i serdeczne gratulacje od władz naszej gminy, dyrektora GOK i dyrektora ZS w Strzyżewie oraz pamiątkowy dyplom – w podziękowaniu za uświetnienie koncertu swoim występem.

Po występach uczniów zaśpiewali: chór „Corde Christi” oraz schola z Zarzecza Łukowskiego. Zwieńczeniem koncertu był wspólny śpiew pieśni „Znak pokoju” oraz podanie sobie rąk.

Organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek i napoje.

Zdjęcia p. Barbara Gajo, p. Marta Kulik