Bal karnawałowy w przedszkolu

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla przedszkolaków bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą  im wielu  przeżyć  i  radości.  Tak  też  było  u  nas.  W  dniu 07.02.2019r. w   naszym   Przedszkolu   odbył   się   Bal   Karnawałowy.   Tego  dnia  już  od  rana  w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.  Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki,   rycerzy,   piratów,   policjantów,   Spider – Mana,  Batmana.  Nie  sposób  zliczyć  i wymienić wszystkich . Zarówno dzieci jak i panie rozpoznać było bardzo trudno.  Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas  pląsów  robiło  się  kolorowo,  wszyscy  bawili  się  wesoło,  uśmiech  nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch.  Kiedy czas zabawy dobiegł   końca   dzieci   z   żalem   opuszczały   salę   balową.   Bal  umożliwił  dzieciom  i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Zdjęcia p. Wioletta Kucharska