Koncertowali artyści Małej Orkiestry Dni Naszych

26 lutego 2019r. po raz kolejny odwiedzili naszą szkołę muzycy Małej Orkiestry Dni Naszych. Koncertowali dla przedszkolaków i uczniów klas I – IV pt. „Piosenki Ekodzieci” oraz  wystąpili  dla  uczniów  klas  V – VIII.  W  czasie spotkania  z grupą młodszą artyści w przystępny sposób przybliżyli dzieciom problemy związane z ekologią. W formie zabawy  i wspólnego śpiewu uczyli wrażliwości związanej z ochroną przyrody. „Problemy okresu dojrzewania’’ to muzyczny temat dedykowany do  uczniów z grupy starszej, którzy mieli okazję posłuchać  przekazu dotyczącego różnych form przemocy, niewłaściwych relacji w grupie rówieśniczej  i szkodliwości hejtu, który czyha na młodzież w różnych portalach  społecznościowych.  Koncert,  jak  zawsze, uczył bawił i wychowywał, a dzieci i młodzież na pewno wyniosły ciekawe i inspirujące  przesłanie.

Zdjęcia p. Barbara Gajo i p. Małgorzata Juszczyńska