„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka

W dniu 31 maja 2019 roku wszyscy uczniowie i dzieci z przedszkola zebrali się w sali gimnastycznej na okolicznościowym spotkaniu. Zostali gorąco powitani przez Panią dyrektor Agnieszkę Śledź, przewodniczącą rady rodziców p.  Agnieszkę Gałach i jej zastępcę p. Monikę Nowak; z okazji zbliżającego Dnia Dziecka Pani dyrektor odczytała życzenia Lubelskiego Kuratora Oświaty p. Teresy Misiuk, przekazała serdeczne życzenia od wójta gminy Łuków – p. Mariusza Osiaka oraz życzyła wszystkim dzieciom uśmiechu, radości, pogody ducha i spełnienia swych najskrytszych marzeń. Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim zebranym, a młodzież i najmłodsze dzieci zostały obdarowane nie tylko   bukietem  ciepłych  słów,  ale  również  różkami  obfitującymi  w  smaczne  łakocie  i słodkości.

Na zakończenie spotkania przedstawiciele samorządu uczniowskiego z kl. VIII podziękowali Pani dyrektor i rodzicom za organizację szkolnej imprezy. Ze względu na rozbudowę obiektu szkoły, w przyszłym tygodniu poszczególne klasy będą organizować spotkania i wyjazdy integracyjne  z okazji Dnia Dziecka.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała