22 Łukowski Turniej Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców

W dniach 07/08 czerwca 2022 roku w Szkole podstawowej nr 4 Łukowie odbył się 22 Łukowski Turniej Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców pamięci Grzegorza Kowalewskiego. Turniej zorganizowany został przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie.

Szkoła Podstawowa w Świdrach wystawiła trzy drużyny.

Drużyna dziewcząt z klas VI – VIII w składzie: Maja Ptasińska, Gabriela Zabłocka – kl. VI, Klaudia Nurzyńska, Oliwia Szaniawska, Joanna Toporowicz – kl. VII, Angelika Kożuchowska, Katarzyna Świderska i Natalia Zabłocka – kl. VIII wywalczyły II miejsce.

Drużyna chłopców z klasy IV – VI w składzie: Filip Mateusiak – kl. IV, Piotr Filutowski, Maciej Gałach – Mikołaj Krasnodębski, Rafał Łobejko, Krystian Śledź i Michał Zabłocki z kl. VI również wywalczyli II miejsce.

Natomiast najstarsza grupa chłopców w kategorii klas VII – VIII zajęli w turnieju III miejsce. W skład drużyny wchodzili: Kacper Górka, Bartosz Kędziora, Piotr Kiełczykowski, Paweł Łazuga, Kacper Zając – kl. VIII, Szymon Dybciak, Kamil Świderski – kl. VII i Michał Zabłocki z klasy VI. Zawodnicy z tej drużyny ostatecznie zajęli III miejsce w turnieju.

Opiekunami uczniów podczas zawodów były p. Jolanta Conkała i p. Dorota Mościcka.

Uczniom gratulujemy zajętych miejsc i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły na zawodach pozaszkolnych.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała, p. Dorota Mościcka