29 ŁUKOWSKIE ULICZNE BIEGI 3-cio MAJOWE

Dnia 3 maja 2022r. w Łukowie odbyły się 29 Łukowskie Uliczne Biegi 3 – Majowe pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków. W tej masowej imprezie wzięło udział 650 zawodniczek i zawodników.

W kategorii Szkoły Podstawowe – chłopcy rocznik 2008-2007, na dystansie 1600m, nasza szkołę reprezentowali Piotr Kiełczykowski, który zajął I miejsce oraz Paweł Łazuga, który wbiegł na metę tuż za swoim kolegą, ostatecznie zajmując III miejsce.

Gratulujemy chłopcom tak wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Kierujemy również podziękowania dla rodziców za opiekę na chłopcami podczas zawodów.

Nauczycielem wychowania fizycznego Piotra Kiełczykowskiego i Pawła Łazugi jest pani Dorota Mościcka.