Awans na zawody powiatowe

W dniu 17 grudnia 2022 r. odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się na pełno wymiarowym boisku w hali sportowej przy Zespole Szkół Zawodowych w Łukowie.
Na w/w zawody nasza szkoła wystawiła drużynę dziewcząt, w składzie: Maja Ptasińska, Julia Łazuga, Gabriela Zabłocka, Iga Zabłocka i Amelia Machniak z klasy VII oraz Klaudia Nurzyńska, Oliwia Szaniawska, Joanna Toporowicz i Iwona Szczygielska z klasy VIII i drużynę chłopców: Michał Zabłocki, Piotr Filutowski, Maciej Gałach, Rafał Łobejko, Dawid Świderski i Krystian Śledź z klasy VII oraz Adrian Marciniak i Kamil Świderski z klasy VIII.

W wyniku rywalizacji dziewczęta zdobyły I miejsce w Gminie Łuków, a chłopcy po zaciętym meczu z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Czerśli zajęli II miejsce.
Obie drużyny awansowały na zawody powiatowe.

Dziewczętom i chłopcom gratulujemy wygranej i awansu oraz życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w dzień wolny od nauki.

Uczniów do zawodów przygotowały p. Jolanta Conkała i p. Dorota Mościcka.