Bal Karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal Karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany  dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dającą im wiele przeżyć i radości.

Tak  też  było  9  lutego  2021 r. w  naszym  przedszkolu.  Tego  dnia  od  samego  rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane za bohaterów znanych bajek: wróżki, księżniczki, królewny, motylki, wróżki, policjanci, super bohaterowie, anioły. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój, oraz zachęcił wszystkich do wesołej zabawy. Przedszkolacy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach, konkursach i pląsach. Kochani Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości – co było głównym celem balu. Dzieci z żalem opuszczały tego dnia swoje sale. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.