Beatyfikacja Naszego Patrona – ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego; Warszawa,12 września 2021

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Za kilka dni będziemy świadkami uroczystej beatyfikacji Sługi Bożego Stefana kardynała Wyszyńskiego i Służebnicy Bożej matki Elżbiety Róży Czackiej. Dla szkół noszących imię Prymasa Tysiąclecia będzie to dzień wielkiej radości.

Niestety nie możemy cieszyć się wspólnym przeżywaniem tego wydarzenia, ponieważ udział w nim – ze względu na obostrzenia sanitarne – jest bardzo ograniczony.

Serdecznie zachęcam, aby włączyć się duchowo w Mszę Świętą beatyfikacyjną. Umożliwi to transmisja telewizyjna, radiowa czy przez Internet 12 września 2021 r. /niedziela/ o godz.12.00 z Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Życzę dużo radości z wyniesienia na ołtarze naszego Patrona! Niech nas wspiera i pomaga we wszystkich naszych potrzebach! Bądźmy razem tego dnia!

Agnieszka Śledź – dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego                                  w Zespole Szkół w Świdrach