Być kobietą, być kobietą …. we współczesnym świecie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w dniu 8 marca 2019r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia dedykowana wszystkim Paniom i dziewczynkom.
Część artystyczną przygotował samorząd uczniowski wraz z  przedstawicielami z każdej klasy. Pełen humoru, groteski i zabawnych scenek montaż słowno – muzyczny sprawił wiele  radości, a szkolni aktorzy przypomnieli wszystkim, że rola kobiet na przestrzeni dziejów cywilizacji jest nie do przecenienia; podczas uroczystości świetnie bawiła się cała społeczność szkolna, a  na zakończenie imprezy wszystkie Panie otrzymały symbolicznego kwiatka i złożono im serdeczne życzenia. Pani Dyrektor,  dołączając  się do życzeń,  podziękowała aktorom za piękny występ i chwile relaksu, które przygotowali uczniowie pod kierunkiem p. Doroty Mościckiej i p. Barbary Gajo.

Zdjęcia p. Barbara Gajo i p. Wioletta Kucharska