Choinka szkolna 2023

W dniu 11 stycznia 2023 r. uczniowie naszej szkoły bawili się na balu noworocznym. Pani dyrektor Agnieszka Śledź powitała wszystkich przybyłych na tę uroczystą zabawę i otworzyła naszą karnawałową imprezę. W odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej naszym uczniom towarzyszyły najnowsze przeboje, które zachęcały do wspólnej zabawy. DJ Oles zagrał charytatywnie, za co serdecznie dziękujemy i zadbał, aby bawili się wszyscy – przedszkolaki czyli najmłodsi i starsi uczniowie. Humory dopisywały wszystkim. Oprócz naszych uczniów, na parkiecie świetnie radziły sobie najmłodsze dzieci pod opieką swoich rodziców.
Bawiliśmy się wspaniale, a czas minął szybko i przyjemnie. Oprócz tańca uczestnicy mogli wziąć udział w przygotowanych przez rodziców poczęstunkach klasowych i doskonale odpocząć. Rodzice zatroszczyli się o to, by kolacja była pyszna.
Wspaniałą atmosferę tworzyła dekoracja przygotowana przez p. Elżbietę Soszka i p. Dorotę Mościcką.