Dyskoteka charytatywna w Zespole Szkół w Gołaszynie

W dniu 1 czerwca 2023 r. uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą p. Elżbietą Goławską i Panią dyrektor uczestniczyli w dyskotece charytatywnej zorganizowanej w Gołaszynie, z której całkowity dochód organizatorzy przekażą Jakubowi Wierzbickiemu.

W programie imprezy były dyskoteka, konkursy, napoje oraz słodkie przekąski; bilet wstępu, to dowolna kwota wpłacana przez gości. Transport z placu szkolnego był zapewniony przez Gminny Zespół Oświatowy. Młodzież miała okazję uczestniczyć w szlachetnej akcji, a przy okazji wszyscy bawili się świetnie, integrując się ze swoimi rówieśnikami z Czerśli, Gołaszyna i „Orląt”, którzy zapragnęli wesprzeć akcję na rzecz potrzebującego kolegi.

Imprezie towarzyszyła miła, serdeczna atmosfera, którą stworzyli organizatorzy, Kuba i jego najbliżsi oraz młodzież, pełna entuzjazmu, radości i empatii.

Zdjęcia p. Elżbieta Goławska