Dyskoteka walentynkowa

Dnia 12 lutego 2020 roku odbyła się w naszej szkole dyskoteka walentynkowa. Biletem wstępu   był   zakup   walentynki,   które   przygotowały   Szkolna   Kasa   Oszczędności  z  opiekunami  p.  Barbarą  Gajo  i  p.  Elżbietą  Soszka  oraz  Koło  Turystyczne opiekun p. Marianna Łukasik. Dochód zostanie przeznaczony na konkurs z okazji 85 – lecia SKO. W walentynkowy nastrój wprowadziła nas piękna nastrojowa dekoracja na sali gimnastycznej. Zabawa rozpoczęła się spokojnie, ale z minuty na minutę coraz bardziej znane piosenki wciągały naszych uczniów do tańca. Wszyscy chętnie tańczyli i wspólnie śpiewali ulubione piosenki. Świetna zabawa towarzyszyła uczniom aż do końca. Podczas dyskoteki dopisywały humory i chęć do zabawy.
Organizatorem dyskoteki był również Samorząd Uczniowski z opiekunami p. Dorotą Mościcką i p. Anną Gajdą.

Zdjęcia p. Barbara Gajo