Dzień Chłopaka

W dniu 28 września 2017 r. odbyła się szkolna uroczystość z okazji Dnia Chłopaka, którą przygotowała i poprowadziła p. A. Gajda przy współpracy Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem p. Marzeny Szczygielskiej.
W programie imprezy znalazła się wesoła zabawa przy ulubionych przebojach oraz konkurencje, w których nasi chłopcy mogli wykazać się niecodziennymi umiejętnościami i sprytem. Najwięcej emocji i śmiechu wzbudziła walka o tytuł „Mistrza chodzenia na obcasach”, którym został Bartek Szczygielski. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pozostałe konkurencje: „Mistrz fryzjerstwa”, „Najlepszy rysownik w szkole” i „Najsprytniejszy chłopak w szkole” . W drodze głosowania również wybrano i na koniec imprezy przedstawiono wszystkim zebranym „Najsympatyczniejszego chłopaka w szkole”. W tym roku został nim ucz. klasy III Szymon Dybciak. Najlepszym rysownikiem, zdaniem jury w składzie: p. Elżbieta Goławska i p. Małgorzata Juszczyńska, został Piotr Szczygielski, natomiast mistrzem fryzjerstwa Dawid Świderski. Najsprytniejszym chłopakiem okazał się Piotrek Kiełczykowski, ponieważ najszybciej dotarł do mety i jako jedyny nie upuścił niesionej na łyżce piłeczki pingpongowej. Nasi mistrzowie  zostali nagrodzeni pamiątkowymi „złotymi medalami” i gromkimi brawami publiczności. Wszystkim uczestnikom zmagań dziewczęta z SU wręczyły „słodkie upominki”. W czasie przerwy w zabawie dziewczęta, z poszczególnych klas, zaprosiły swoich kolegów na poczęstunek i wręczyły im przygotowane przez siebie niespodzianki.