Dziękujemy za okazane serce – Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14 października 2022 r. odbył się uroczysty montaż poetycko – muzyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pana Damiana Antoniuka i pani Doroty Mościckiej zaprosił wszystkich pracowników szkoły na występ o Dniu Edukacji Narodowej.
Z okazji tego święta przedstawiciele społeczności uczniowskiej złożyli wszystkim serdeczne życzenia – „za trudną pracę z nami i okazane serce”, zaprezentowali Galę Oskarową, podczas której w humorystycznej formie wyrazili uznanie dla „zaradnej matki dyrektor”, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Liryczne ballady, prezentacja układu tanecznego oraz odśpiewane 100 lat przy akompaniamencie zespołu „Fleciki” podkreślały podniosły i radosny nastrój uroczystości. W dalszej części spotkania głos zabrała Pani dyrektor Agnieszka Śledź – podziękowała za przygotowanie pomysłowej części artystycznej uczniom i wszystkim zaangażowanym w organizację uroczystości nauczycielom, przekazała życzenia oraz słowa uznania za trud włożony w codzienną pracę pracownikom szkoły i wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły oraz poinformowała, że tegoroczną Nagrodę Wójta odbiorą p. Jolanta Conkała, p. Agnieszka Śledź i p. Dorota Mościcka. Życzenia w imieniu rodziców przekazała Przewodnicząca Rady Rodziców p. Monika Nowak; uroczystość, która przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze, zakończyło spotkanie przy herbatce przygotowane przez naszych rodziców.

Zdjęcia p. Agata Kaciłowicz