Dzień pełen wrażeń – przygody Daisy i zabawy w parku

Dnia 8 czerwca  2022 r. uczniowie z klas I – III wybrali się na wycieczkę. Wcześniej, przed seansem, dzieci wraz z nauczycielkami poszły na lody, a następnie udały się do pobliskiego parku, aby powspinać się na pajęczynie, poćwiczyć na siłowni i pobawić się, rywalizując z rówieśnikami. Następnie, w łukowskim kinie obejrzały bajkę pod tytułem „Igrzyska zwierzaków”. Z dużym zaciekawieniem śledziły przygody Daisy, która wyglądała jak połączenie chomika z …kangurem! Główna bohaterka pokazała, iż warto wierzyć w swoje marzenia oraz dążyć do ich spełnienia. Udało się jej wziąć udział w igrzyskach zwierząt, o czym od bardzo dawna skrycie marzyła. Wykazała się przy tym dużą odwagą i determinacją.

Uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci były potwierdzeniem ciekawie spędzonego czasu. Wszyscy pełni wrażeń wrócili do szkoły, a wspomnienie tego wyjazdu pozostanie na długo.

Organizatorem wycieczki była p. Elżbieta Soszka, a wspomagały ją: p. Anna Gajda, p. Barbara Gajo i p. Agata Kaciłowicz.

Zdjęcia: p. Elżbieta Soszka, p. Agata Kaciłowicz