Dziewczęcy tryumf

Po prawie rocznej przerwie w zawodach sportowych w  dniu 12 i 13 października 2021r. w Zespole Szkół w Gołaszynie, odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną dziewcząt i chłopców. Były to zawody dla uczniów klas VII – VIII.

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Klaudia Nurzyńska, Oliwia Szaniawska, Joanna Toporowicz, Angelika Kożuchowska, Katarzyna Świderska oraz Natalia Zabłocka zachwyciły wszystkich swoją grą, walecznością, determinacją na zwycięstwo, szybkością i sporymi umiejętnościami piłkarskimi. Dziewczęta swoje meczę kończyły wysokimi wygranymi i dzięki temu zajęły I miejsce w Gminie Łuków.

Zwycięstwo  to  dało  im  awans  na  majowe  zawody  powiatowe,  które  odbędą  się  w Łukowie.

Chłopcy z klas VII – VIII próbowali powtórzyć sukces swoich koleżanek, lecz niestety zabrakło kilku bramek i szczęścia.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.                              Uczniami podczas zawodów opiekowały się p. Dorota Mościcka i p. Jolanta Conkała

Zdjęcia p. Agata Kaciłowicz