Egzamin ósmoklasisty 2020 napisany

W dniach 16, 17 i 18 czerwca 2020 r. uczniowie naszej szkoły z klasy VIII, tak jak wszyscy  ich  rówieśnicy,  pisali  egzamin  z  j.  polskiego, matematyki i języka obcego; w  naszej szkole był to tylko język angielski. To pierwszy egzamin ósmoklasisty pisany w tak nietypowych warunkach i reżimie sanitarnym.

Podczas egzaminów nasza  młodzież uporała się z towarzyszącym każdego dnia stresem i  podjęła  wyzwanie,  aby   wypaść  jak  najlepiej   na  egzaminie  i móc wybrać w dalszym etapie kształcenia wymarzoną szkołę.  A w tych trudnych dniach naszych uczniów dzielnie wspierały Pani dyrektor Agnieszka Śledź – przewodnicząca zespołu egzaminacyjnego, Pani Elżbieta Goławska – zastępca przewodniczącej zespołu egzaminacyjnego, wychowawca klasy Pani Małgorzata Juszczyńska i zespoły nadzorujące.  Na wyniki egzaminu będziemy musieli poczekać do 31 lipca 2020 r.
Na pewno tegoroczny egzamin przejdzie do historii, tak jak pandemia koronawirusa.