Egzamin ósmoklasisty 2021 napisany

W dniach 25, 26 i 27 maja2021 r. uczniowie naszej szkoły z klasy VIII, tak jak wszyscy  ich  rówieśnicy,  pisali  egzamin  z  j.  polskiego, matematyki i języka obcego; w  naszej szkole był to tylko język angielski. To już drugi rocznik, który zmaga się z egzaminem ósmoklasisty w tak nietypowych warunkach i reżimie sanitarnym.

Podczas egzaminów nasza  młodzież uporała się z towarzyszącym każdego dnia stresem i  podjęła  wyzwanie,  aby   wypaść  jak  najlepiej   na  egzaminie  i móc wybrać w dalszym etapie kształcenia wymarzoną szkołę.  A w tych trudnych dniach naszych uczniów dzielnie wspierały Pani dyrektor Agnieszka Śledź – przewodnicząca zespołu egzaminacyjnego, pani Elżbieta Goławska – zastępca przewodniczącej zespołu egzaminacyjnego, wychowawca klasy pani Jolanta Conkała  i zespoły nadzorujące.  Na wyniki egzaminu będziemy musieli poczekać do 2 lipca 2021 r. Do pracy w zespołach nadzorujących  w  Zespole  Szkół w Gołaszynie zostały powołane pani Jolanta Conkała i pani Anna Gajda.
Kolejny egzamin  przejdzie do historii z powodu  okoliczności, w jakich przyszło go  pisać, bo pandemia koronawirusa zweryfikowała niejedne plany.

Zdjęcia p. Marzena Szczygielska